گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
0% امتیاز
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : آموزش ها

آیدیا تیم (مرجع بازی های اندرویدی ایرانی ) | آشنایی با تلفظ صحیح کلمات انگلیسی با Talk it

Talk-it

Talk it اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که در زمینه‌ی تلفظ صحیح کلمات کاربرد داشته و به شما در آشنایی با نحوه‌ی درست خوانش لغات کمک می کند.

زبان انگلیسی یکی از حیاتی‌ترین زبان‌های زنده‌ی دنیا به حساب می‌آید که به هر سویی که نگاه کنیم رد پای آن را خواهیم دید. موبایل‌ها، اپلیکیشن‌ها، دفترچه‌های راهنما و… همگی به طور پیش‌فرض از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کنند و آشنایی با این زبان، به خصوص در عصر حاضر، یکی از پر اهمیت‌ترین لزومات به حساب می‌آید. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که هنگام تلفظ برخی لغات انگلیسی، با تذکر و گاهی خنده‌ی دوستان خود مواجه شوید. طبیعتا اگر آگاهی شما از زبان انگلیسی در سطح بالایی باشد شاید تصور چنین مشکلی سخت باشد؛ اما کافیست تا کمی به صحبت‌های دوستان خود درباره‌ی موضوعاتی که واژه‌های انگلیسی در آن کاربرد دارد گوش کنید تا متوجه این مشکل در بین اکثر افراد جامعه شوید. Talk it اپلیکیشنی برای حل این مشکل است که تلفظ صحیح لغات یا جمله‌های مختلف را برای شما بازگو خواهد کرد.

Talk it1

نجوه‌ی کاکرد Talk it به این صورت است که زمانی که قصد خواندن لغت یا جمله‌ای را برای دوستان خود دارید، می‌توانید آن را در این اپلیکیشن تایپ کنید تا این برنامه توسط موتور صوتی نصب شده در گوشی، اقدام به خواندن کلمه یا جمله‌ی مورد نظر، با تلفظ صحیح انگلیسی کند. با چند بار گوش دادن به این تلفظ صحیح می‌توانید از خواندن اشتباه لغات جلوگیری کنید و به مرور دانش خود را حداقل در بخش تلفظ زبان انگلیسی تقویت کنید. این برنامه در کل از ۶ زبان محتلف پشتیبانی می‌کند که عبارتند از U.S English, British English, Italian, French, Spanish و German. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

توجه: این اپلیکیشن برای کارکرد صحیح به نصب بودن یک Text-to-Speech engin نیاز دارد. در صورتی که چنین برنامه‌ای را به صورت پیش‌فرض در گوشی نصب ندارید می‌توانید با نصب اپلیکیشن Google Text-to-speech این نیاز را برطرف کنید.

نکات مثبت

  • طراحی گویای رابط کاربری
  • امکان خواندن متون نوشته شده با تلفظ صحیح
  • پشتیبانی از ۶ زبان مختلف

نکات منفی

  • عدم وجود یک موتور داخلی برای تبدیل نوشته به صدا
دانلود اپلیکیشن
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)
آمار بازدید
تبلیغات