گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
اپلیکیشن لاغری و سلامتی بدون رژیم اپلیکیشن لاغری و سلامتی بدون رژیم
28 / آوریل / 2016
بازدید : 304
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : آموزش ها

آیدیا تیم (مرجع بازی های اندرویدی ایرانی )

اپلیکیشن تقویم گوگل حالا می تواند بهترین زمان برای قرارهای کاری را برایتان پیدا کندید

اپلیکیشن تقویم گوگل حالا می تواند بهترین زمان برای قرارهای کاری را برایتان پیدا کند۱

اپلیکیشن تقویم گوگل تاکنون وسیله مهمی برای کمک به کاربران بوده تا بتوانند با آن نگاهی به برنامه هفتگی شان انداخته و بهترین زمان برای ورزش کردن و انجام کارهای مهم روزانه را پیدا کنند. از این پس با قابلیت جدید اپلیکیشن یادشده، می توان بهترین زمان برای قرار ملاقات های کاری را نیز برنامه ریزی نمود.

قابلیت جدید که Find Time نامگذاری شده، به طور هوشمند برنامه هفتگی کلیه افرادی که قصد برگزاری یک جلسه کاری با آنها دارید را چک کرده و روزی را انتخاب می کند که تقریبا تمام افراد در آن آزاد باشند، یا حداقل با احتمال بیشتری بتوانند در جلسه حاضر شوند.

برای این منظور، شما فهرستی از ساعات پیشنهادی را دریافت خواهید کرد که می توانید هر کدام که مناسب تر به نظر می رسد را برای قرار کاری خود برگزینید. در صورتی که هیچ کدام از افراد طی هفته وقت آزاد نداشته باشند نیز تقویم گوگل با جستجو در میان قرار ملاقات های دیگر، تلاش می کند تا آن ها را به زمان دیگری موکول کند تا همه اعضا بتوانند در قرار ملاقات کاری شما شرکت کنند.

از آنجا که استفاده از این قابلیت وابسته به بروزرسانی مکرر تقویم توسط دیگر کاربران است، Find Time تنها در دسترس کاربران سرویس های Apps for Work و Apps for Education گوگل قرار گرفته. اگر به خاطر داشته باشید گوگل ماه گذشته قابلیت جدیدی تحت عنوان Goals (اهداف) هم به اپلیکیشن تقویم خود اضافه کرد که البته کاربرد متفاوتی از Find Time داشت.

با آن می توانستید برای انجام فعالیت هایی مثل ورزش، فراگیری زبان یا کارهای دیگر برنامه هفتگی مشخصی برای خود تعیین کنید. در راستای گسترش این قابلیت، حالا گوگل با ارائه Find Time تلاش دارد تا فرمول Goals را برای کارمندان ادارات و دنیای مشاغل نیز به کار بگیرد.

دیدگاهی بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
آمار بازدید
تبلیغات