گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
اپلیکیشن لاغری و سلامتی بدون رژیم اپلیکیشن لاغری و سلامتی بدون رژیم
16 / مارس / 2016
بازدید : 609
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : آموزش ها

۴k-video-dounload-free

بسیاری از ما به تصاویر خام و دست نخورده برای طراحی نیاز داریم، اما از قدرت و جذابیت ویدیو‌ها غافل می‌شویم. امروز وب‌سایتی به شما معرفی می‌کنیم که ویدیو‌های بسیار باکیفیت ۴K و HD را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویدیو‌های خام و زیبا بخش مهمی از طراحی وب‌سایت به حساب می‌آیند و در بخش‌های دیگر نیز می‌توان از آنها نهایت استفاده را برد. وب‌سایت videezy یکی از مواردی است که می‌تواند ویدیو‌های خام با کیفیت بسیار بالا را از منظره‌هایی بسیار دیدنی پیش روی شما قرار دهد.

۴k-video-dounload-free-2

این وب‌سایت در دسته‌های مختلف ویدیوی مناظری بسیار زیبا را در اختیار شما می‌گذارد که هر کدام از آنها می‌تواند سوژه‌ی یک طراحی خاص باشد یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

۴k-video-dounload-free-3

در هنگام ورود به وب‌سایت Videezy.com با صفحه‌ای رو به رو می‌شوید که می‌توانید در نوار جستجو به دنبال ویدیو دلخواه خود بگردید و پس از آن ویدیو‌ها را دانلود کنید. خوشبختانه این وب‌سایت از دسته‌بندی‌های بسیار متنوعی برخوردار است و می‌توانید متناسب با هر بخش ویدیو دلخواه خود را دریافت کنید.

۴k-video-dounload-free-4

اما ویژگی بسیار مهم این وب‌سایت توانایی دریافت بدون محدودیت این ویدیو‌ها با کیفیت بالا است که می‌توانید به راحتی پس از انتخاب هر کدام از ویدیو‌ها، با فشردن دکمه دانلود، آن ویدیو را دریافت کنید.

برای استفاده از این وبسایت به http://www.videezy.com مراجعه کنید.

دیدگاهی بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
آمار بازدید
تبلیغات