گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار :
ads ads
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : همه محصولات
سلام
این روزها توسعه اینترنت و شبکه های اجتمای در سرتاسر این کره خاکی باعث شده است که برای کسب درآمد نیاز نباشد به کارهای سخت رو بیاوریم !
در بسیاری از موارد کافی است که از موقعیت های مناسبی که مهیا شده است استفاده کنیم تا به یک درآمد خوب ، راحت و قابل قبول برسیم که حداقل کمکی خواهد بود برای کسب درآمد بیشتر.
۷۰۳۰ این فضا را ایجاد کرده است که بتوانیم از خرید های خود و اطرافیانمان درآمد داشته باشیم و سود حاصل از پرداخت قبض و خرید شارژ را خودمان دریافت کنیم.
اپلیکیشن ۷۰۳۰ رو هم از بازار یا مایکت دانلود کنید و درآمدتون رو لحظه به لحظه چک کنید. هر چه دعوت کنندگان بیشتر ، درآمد بیشتر.
>> دارای نماد اعتماد الکترونیک <<
۷۰۳۰ چیست؟
۷۰۳۰ سامانه‌ی فروش محصولات اعتباری از جمله شارژ و بسته های اینترنتی و خدمات پرداخت است که کاربران را در ۷۰ درصد سود خود شریک میکند.
در صورتی که تعداد زیادی از دوستان یا مخاطبان را به سامانه دعوت کنید، میتوانید یک راه درآمدی جدید داشته باشید.

فرصت رو از دست نده و همین الان ثبت نام کن

هفتادسی یک سامانه جامع، یکپارچه، به روز، ساده و امنِ پرداخت و خرید محصولاتِ خدماتی (غیرفیزیکی)، شامل خدمات اپراتوری (شارژ، اینترنت، قبض)، بلیط های فرهنگی (تئاتر، سینما و کنسرت)، بلیط های مسافرتی (هواپیما، اتوبوس، هتل)، و فروش انواع کدهای فعال سازی انواع نرم افزارها و نیز گیف کارت ها می باشد که با هدف تسهیل در سیستم های پرداخت الکترونیکی و توسط شرکت «نوین درگاه شریف» متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف طراحی، تولید و راه اندازی شده است. آنچه که هفتاد سی را از نمونه های مشابه متمایز می کند علاوه بر کیفیت بالای ارائه ی خدمات، واگذاری ۷۰ % درصد از سود تراکنشها به کاربران و معرفان هفتادسی می باشد.

 

 

فرصت رو از دست نده و همین الان ثبت نام کن

 

 

دیدگاهی بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
اینماد
تبلیغات