گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
ads ads
سامسونگ گلکسی اس 8
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : اخبار

سامسونگ گلکسی اس 8

با وجود مشکلات بوجود آمده برای گلکسی نوت ۷، سامسونگ برند نوت را کنار نگذاشته و سال بعد گلکسی نوت ۸ را روانه‌ی بازار خواهد کرد.

سامسونگ امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مالکان اسبق گلکسی نوت ۷ که گوشی خود را با گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج معاوضه کنند می‌توانند سال آینده به صورت رایگان گوشی خود را بار دیگر تعویض کرده و گلکسی اس ۸ یا گلکسی نوت ۸ دریافت کنند. البته این موضوع با پرداخت ۵۰ درصد از هزینه‌ی خرید گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج میسر می‌شود و در واقع به نوعی سامسونگ برای مالکان اسبق نوت ۷ تخفیفی ۵۰ درصدی ارائه می‌کند.

اما نکته‌ی جالب در بیانیه‌ی سامسونگ نام بردن از گلکسی نوت ۸ است. بسیاری تصور می‌کردند با مشکلات بوجود آمده برای گلکسی نوت ۷، سامسونگ برند نوت را کنار خواهد گذاشت و اثری از گلکسی نوت ۸ نخواهیم دید، اما در بیانیه‌ی رسمی سامسونگ به صورت واضح به نوت ۸ و عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۷ اشاره شده است.

سری نوت یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ به شمار می‌روند که به نوعی باعث محبوب شدن فبلت‌ها نیز شدند. ظاهرا سامسونگ با وجود خدشه‌دار شدن نام این سری قصد ندارد آن را کنار گذاشته یا نام این سری را تغییر دهد.

نظر شما چیست؟ آیا با تصمیم سامسونگ موافق هستید؟

دیدگاهی بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
آمار بازدید
تبلیغات