گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
0% امتیاز
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : آموزش ها

آیدیا تیم (مرجع بازی های اندرویدی ایرانی ) | مرور وب بدون مزاحمت تبلیغات در مرورگر Adblocker Browser

Adblocker-Browser

Adblocker Browser اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید وب‌سایت‌های اینترنتی را بدون مزاحمت بنرهای تبلیغاتی مرور کنید. با آیدیا تیم همراه باشید.

تبلیغات در دنیای مجازی یکی از پرسودترین راه‌های کسب درآمد محسوب می‌شود و از همین رو تقریبا هیچ وب‌سایتی وجود ندارد که از این راه برای کسب درآمد استفاده نکند. کاربران سایت‌های اینترنتی نیز تا حدودی با این موضوع کنار آمده‌اند و به نوعی تبلیغات را حق موسسان وب‌سایت‌ها در قبال خدمات‌دهی رایگان می‌دانند. اما در این بین وب‌سایت‌هایی نیز وجود دارند که کسب درآمد از سایت الویت اولشان است و حتی به قیمت اذیت شدن کاربران اقدام به پر کردن سایت با انواع و اقسام تبلیغات می‌کنند. احتمالا گذر شما هم بارها و بارها به سایت‌هایی افتاده است که در میان هر یک پست یک بنر تبلیعاتی دارند و علاوه بر آن، چندین پاپ‌آپ را نیز در خود جای داده‌اند. تحمل این امر وقتی سخت‌تر شد که یکی از آزاردهنده‌ترین تبلیغات تاریخ یعنی ریدایرکت شدن وب‌سایت‌ها به آدرس تبلیغاتی شروع به کار کرد به طوری که برخی مواقع مرور سایت‌ها به خصوص در موبایل‌ها غیر ممکن می‌شد. Adblocker Browser مرورگری برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید تبلیغات بنری، پاپ‌آپی و‌… را در وب‌سایت‌ها مسدود کند تا مروری امن و به دور از تبلیغات آزاردهنده را برای شما رقم بزند. البته نباید انتظار سازگاری کامل این برنامه با سایت‌ها و تبلیغات ایرانی را داشته باشید اما در رابطه با وب‌سایت‌های خارجی می‌توانید با خیال راحت به Adblocker Browser اعتماد کنید تا این برنامه به طور خودکار تبلیغات را مسدود کرده و تنها بخش‌های اصلی وب‌سایت‌ها را بارگذاری کنند.

Adblocker Browser1

مسدود شدن تبلیغات علاوه بر آنکه مرور وب‌سایت‌ها را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد کرد باعث افزایش عمر باتری، بارگذاری سریع‌تر سایت‌ها و همچنین کاهش حجم مصرفی شما نیز خواهد شد. اکثر تبلیغات اینترنتی به صورت بنر و فایل‌های فلش طراحی شده‌اند که از حجم قابل توجهی نیز برخوردارند. بارگذاری این مطالب در یک وب‌سایت ممکن است قابل چشم پوشی باشد اما وقتی روزانه ده‌ها وب‌سایت مختلف را مرور کنید این حجم‌های اندک در کنار هم بخش قابل توجهی از ترافیک شما را مصرف خواهند کرد. علاوه بر تبلیغات، Adblocker Browser قادر به شناسایی سایت‌های مخرب نیز خواهد بود و در صورتی که از حالت Secure Browsing استفاده کنید این برنامه در صورتی که به وجود بدافزار یا ویروس در وب‌سایت‌های در حال مرور مشکوک شود به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

نکات مثبت

  • مرور صفحات وب بدون تبلیغات
  • نیاز نداشتن به روت
  • حذف پاپ آپ و تبلیغات ویدیویی

نکات منفی

  • سازگاری نداشتن کامل با تبلیغات ایرانی
دانلود اپلیکیشن
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)
آمار بازدید
تبلیغات