گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
ads ads
videocall
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : اخبار

آیدیا تیم (مرجع بازی های اندرویدی ایرانی ) | واتس اپ در حال تست قابلیت تماس ویدیویی است 

videocall

مدتی قبل سرویس پیام‌رسان واتس‌اپ، امکان برقراری تماس‌های صوتی را به اپلیکیشن خود اضافه کرد. حالا ظاهرا این پیام‌رسان در حال تست قابلیت تماس‌های ویدیویی است.

مدت زیادی از اضافه شدن امکان ایجاد تماس‌های صوتی در واتس‌اپ نمی‌گذرد و حالا این شرکت قصد دارد تا یک گام دیگر به جلو برداشته و امکان برقراری تماس‌های تصویری را نیز به سرویس خود اضافه کند.

در جدیدترین نسخه آزمایشی این پیام‌رسان، گزینه‌ای برای برقراری تماس‌های ویدیویی به چشم می‌خورد. متاسفانه به نظر‌ می‌رسد در حال حاضر این قابلیت برای همه کاربران فعال نشده و برخی از افراد با پیغام Video Calling is unavailable at this time (تماس تصویری در حال حاضر در دسترس نیست) مواجه می‌شوند. در هرحال برخی دیگر از کاربران گزارش داده‌اند که موفق به استفاده از ویژگی مورد اشاره شده‌اند.

این قابلیت اکنون در فاز تست بوده و احتمالا زمان زیادی تا فعال شدن آن به صورت عمومی برای همه کاربران باقی نمانده است. پس می‌توان گفت به زودی قابلیت برقراری تماس‌های ویدویی در اپلیکیشن‌های اندرویدی و iOS پیام‌رسان واتساپ به زودی در دسترس همه قرار می‌گیرد.

نظر شما در مورد این ویژگی چیست؟ آیا اضافه شدن قابلیت برقراری تماس‌های صوتی شما را به استفاده بیشتر از این پیام‌رسان مشتاق خواهد کرد؟ نظرات خود را در این مورد با آیدیا تیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
آمار بازدید
تبلیغات