گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
بازی تخته نرد آنلاین بازی تخته نرد آنلاین
18 / جولای / 2016
بازدید : 692
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم
موضوعات : آموزش ها

آیدیا تیم (مرجع بازی های اندرویدی ایرانی ) | وبگرد: شبکه اجتماعی اشتراک گذاری و دسترسی به انواع لینک ها

بسیاری از ما دوست داریم دنیای بدون مرز اینترنت را با لینک‌های مختلف از وب‌سایت‌های گوناگون گسترش دهیم و با موضوعات جدیدی آشنا شویم یا اینکه موارد جدیدی یاد بگیریم. برای این کار چه چیزی بهتر از داشتن یک وب‌سایت که در دسته‌بندی‌های مختلف لینک‌ها را با شکل زیبایی به ما نشان می‌دهد.

وب‌سایت lynxthat یکی از بهترین وب‌سایت‌ها برای دسترسی به لینک‌ها از موضوعات و وب‌سایت‌های مختلف است. برای استفاده بهتر از همه‌ی ویژگی‌ها این وب‌سایت می‌توانید در آن ثبت نام کنید. این وب‌سایت برای آیفون و آیپد اپلیکیشن مخصوص منتشر کرده اما برای استفاده از این سرویس می‌توانید از وب‌سایت آن نیز استفاده کنید.

شبکه اجتماعی اشتراک گذاری و دسترسی به انواع لینک ها ۱

لینک‌ها در دسته‌بندی‌های مختلف مانند فناوری، سبک زندگی، ورزش، گیف، سرگرمی، ویدیو‌های داغ و دیگر دسته‌بندی‌ها بروز می‌شوند. همچنین این امکان وجود دارد که آخرین لینک‌ها از وب‌سایت‌های معروف را نیز در اختیار داشته باشید. هر کدام از این لینک‌ها امکان اشتراک گذاری سریع با دوستان، ذخیره کردن برای مطالعه در زمانی دیگر یا اشتراک‌گذاری در دیگر شبکه‌های اجتماعی را برای شما فراهم می‌کند.

شبکه اجتماعی اشتراک گذاری و دسترسی به انواع لینک ها ۲

در بخش مخصوص دیگری از این وب‌سایت نیز می‌توانید وب‌سایت‌های مورد علاقه خود را وارد کنید تا در زمانی سریع‌تر به آن‌ها دست پیدا کنید. با دعوت دوستان خود به این شبکه نیز می‌توانید لینک‌های مورد علاقه آن‌ها را مشاهده کنید یا خیلی سریع‌تر لینک‌ها را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از این وبسایت به http://lynxthat.com مراجعه کنید.

دیدگاهی بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
آمار بازدید
تبلیغات