گزارش خرابی لینک
لینک خراب شده را به ما اطلاع دهید تا اصلاح کنیم .
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
بازی تخته نرد آنلاین بازی تخته نرد آنلاین
1.6
27 / دسامبر / 2015
بازدید : 3896
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : آیدیا تیم

IDEA.LucidDreaming.inapp3

**آموزش های شگفت آور و هیجان انگیز**

۳ آموزش در یک برنامه

۱- آموزش کرایو کینزی – سرما کینزی (کاهش دمای محیط با نیروی درونی)

سرماکینزی همانند تله کینزی یا دورجنبانی می باشد و کسانی که در تله کینزی مهارت دارند این مهارت هم به خوبی بدست می آورند اما نکته ای که وجود دارد استعداد ذاتی افراد در ایجاد سرما یا گرما می باشد بدین گونه که برخی توانایی بیشتری در سرماکینزی دارند و این افراد توانایی کمتری در گرماکینزی دارند و افرادی که در گرماکینزی توانایی ذاتی دارند در سرماکینزی توانایی کمتری دارند. بنابراین در انجام این دو نوع تمرین باید استعداد خود را بشناسید و بدانید که در یک زمینه از این دو موفق تر خواهید بود. به عنوان مثال یکی از دوستانم به راحتی بین دستان خود سرما ایجاد میکند در حالی که بدنش کاملا گرم است و من برعکس او میتوانم گرمای زیادی بین دستانم ایجاد کنم با اینکه بدنم همیشه سرد است.

۲- لوسید دریمینگ – رویای آگاهانه (کنترل خواب دیدن)

● آیا مایلید خواب هایی که می بینید و رویاهایتان را تحت کنترل خود درآورید ؟!؟
● آیا دوست دارید در خواب آنچه را که خودتان دلتان می خواهد ببینید ؟!؟
● آیا مایلید پاسخ سوالات و مشکلاتتان را در خواب پیدا کنید؟!؟
● تا حالا برات پیش اومده ، خوابی رو ببینی که دوست داری و بخوای بیشتر در خواب بمونی؟!؟

این برنامه به شما آموزش می دهد که چگونه مهارت هیجان انگیز کنترل خواب دیدن را در خود پرورش دهید و از آن در جهت بهتر شدن زندگی تان استفاده کنید. وقتی مهارت های خواب بینی شما تقویت شود، خواب هایتان به طرز غیر قابل باوری روشن تر و قابل فهم تر خواهند شد به نحوی که می توانید پاسخ سوالات و مشکلاتتان را در خواب پیدا کنید.
همینطور با تمرین های این برنامه خواهید توانست خواب های خود را کنترل کنید و حتی آنها را مطابق با خواسته خود طراحی کنید و تا هر زمان که بخواهید در آن باقی بمانید و بیدار نشوید.

۳- آموزش تله کینزی (حرکت اجسام با نیروی ذهن)

● آیا مایلید نیروی درونی خود را با چشمان خود ببینید؟!؟

تمرکز کنید ، اجسام را توسط نیروی ذهنی خود حرکت دهید و همه را حیرت زده کنید…
تله کینزی چیست؟

تله کینزی نه شعبده است و نه چشم بندی ، بلکه توانایی حرکت دادن اجسام توسط انرژی ذهنی و روانی می باشد.تئوری که در ارتباط با تله کینزی وجود دارد که آن به وسیله میدانهای انرژی یا امواج انرژی روانی به میزان کافی متراکم شده اند باعث حرکت اجسام می شود.
شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که هنگام تمرکز بر مکان، وسیله یا کاری احساس کنید شی ای در محدوده دید شما حرکت می کند و به محض نگاه کردن به شی، آن را ساکن می بینید. در حقیقت شما با نیروی تمرکز درونی خود به صورت ناخوداگاه شی را حرکت داده و و نگاه شما این تمرکز را به هم زده و باعث توقف شی شده است. این قدرت درونی را تله کینزی یا دور جنبانی می گویند.
در این برنامه سعی داریم که شما را با یکی از توانایی های درونی خود آشنا کرده و شیوه کنترل و استفاده از آن را به شما آموزش دهیم. این برنامه در واقع تله کینزی را به شما آموزش خواهد داد و شما بسته به قدرت درونی بدن خود و انجام تمرین های مستمر به نتیجه مطلوب خود که همان حرکت اشیا توسط نیروی ذهن می باشد خواهید رسید. پس با ما همراه شوید.
نکته : پیشنهاد میکنیم که در صورت امکان از تمرین های خود فیلمبرداری کنید ، زیرا با مشاهده این فیلم می توانید از حرکت دادن اجسام توسط نیروی خود مطمئن شوید.

تصاویر پیش نمایش :
پکیج آموزش های شگفت انگیز – ۳ آموزش-1
جعبه ی دانلود
Download box
ورژن : 1.6
حجم فایل : ۹٫۸ مگابایت
منبع : آیدیا تیم
گزارش خرابی لینک

دیدگاهی بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
آمار بازدید
تبلیغات